Dvě páteční domácí výhry

V pátek 29.4.2016 jsme od 17:00 přivítali naše soupeře ze Zíchovce a Slaného. Do prvního duelu jsme vyzvali slánské SK a po kratičkém zdráhání k zápasu nastoupili. Naši kluci do zápasu "vlítli" odhodlaně a nebylo jim co vytknout. Jednoznačně soupeře přehráli a poločas skončil 3:1 pro domácí. Nutno dodat, že spálených šancí bylo mnoho.
Druhý poločas pokračoval ve stejné režii. Tempo jsme udávali my a SK nevědělo kudy kam. S konečným skóre 8:1 jsme se se Slaňáky rozloučili a po přestávce jsme nastoupili do dalšího utkání s dalším SK tentokrát Zíchovce. Chuť ke hře našemu týmu zůstala a po poločase 4:0 a konečným výsledkem 5:1 jsme uzavřeli páteční sluncem zalité odpoledne.
Musím poděkovat všem hráčům za přístup ke hře, důraz, přesnost nahrávek, koncovku, nasazení a hlavně týmovost. Děkuji i všem přítomným fanouškům a rodičům, kteří nás hnali svými hlasy za vítězstvím.