Zichovecké drama starší přípravky

V neděli 29.05.2016 byl naším cílem v soutěži Zíchovec. První zápas sehráli domácí s Vinařicemi a my jsme nastoupily až do druhého utkání. V něm jsme Vinařice už v prvním poločase přehráli 3:1 a i po poločase hra pokračovala podobně. Konečný stav 6:1.
Duel s domácími začal slibně, už ve druhé minutě hry jsme vedli 3:0, akce byly plné přesných nahrávek, přidali jsme gól na 3:0, ale v tu chvíli jsme přestali hrát a mysleli jsme si, že se už zápas dohraje sám. Poločas 1:3 a hra se po malém zaváhání začala otáčet. |Domácí vyrovnali a před koncem hrací doby šli do vedení 4:3. Na tu bídu, co jsme hráli, jsme se ale semkli a skóre dotáhli. Došlo na penalty a po sérii pěti penalt to bylo 3:3, ale v rozhodujícím rozstřelu jsme výhru přetáhli na svoji stranu. Konečný stav Zíchovec : Velvary 4:5 po pokutových kopech.